PIRMAIS.

Man ir 20 gadi. Šeit jāievelk dziļa elpa un jāuzdzer cukurūdens, lai saņemtos turpināt savu „pirmo” ierakstu. Esmu vienkārša studente, ar pavisam vienkāršu dzīvesveidu, piedevām atrodos pavisam vienkāršā pilsētā, kurā šobrīd vienlaikus elpo, mīl, nodarbojas ar seksu, zog, laupa, krāpj, un visādi citādi jūtas laimīgi aptuveni 98 tūkstoši iedzīvotāju, un, protams, neiztrūkstoši arī es.Patiesībā stāsts par mani arī  ir pavisam vienkāršs, mani izaudzināja tēvs, kas kopš tīņu gadiem bija arī uz pusslodzi „mamma”. Un šeit jāsaka, ka stāsts kļūst ne tik vienkāršs. Tad nu es jums sniegšu vienu padomu, ko es dzirdēju uz visām sāpēm un kreņķiem, piemēram, ja man sāpēja galva, vai sadzēla lapsene, vai nedod dievs bija puņķainas piedurknes un sāpēja salauzta sirds- tēvs vienmēr laipni, smīnēdams ūsās paziņoja, ka veselīga vēdera izeja atrisinās visas manas problēmas. Līdz pat šai baltai pusstundai, es sirsnīgi ticu, ka tas man palīdzēja izaugt par tādu audzināti neaudzinātu skuķi, kāds nu ir jūsu priekšā.


Un tomēr, kāds iemesls tad man šeit ir atrasties? Es gribu ar jums parunāt – par dzīvi – pastāstīt par savu un uzklausīt jūsu. Tiesa, es ne vienmēr jūs spēšu izklaidēt, šeit esmu, lai izklaidētu sevi. Nākamais iemesls noteikti ir pakārtots pirmajam – es sūdzēšos un īdēšu uz velna paraušanu dienās, kad gribēsies, bet „nedabūsies”, un priecīgi spriņģošu ap mājas paksi momentos, kad atkal iemīlēšos pasaulē.
Viss ko gribu jums pateikt, ka šī būs „Dziļo domu jūra, kuru seklumā nogrimt.”

 

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: