TAURENĪŠI PARIBĒ? NO SLIKTAS PĀRTIKAS VAR DABŪT TIKAI CĒRMES VĒDERĀ.

I want a boy who is exactly like me in every single way,
so we can beat each other senseless then fuck like rabbits.
Stereotipi ir jauka padarīšana, kamēr nenākas ar tiem saskarties pašam pret sevi vērstā veidā. Šodien mēģināju lemt un izlemt, kas tad ir cēlonis tam, ka aizvien esmu topošās vecmeitas stadijā.
Tā nu aizdomājos līdz tam, ka cilvēki aizvien iedalās 5 galvenajās „mīlētāju” grupās (kas protams mijiedarbojas savā starpā, veidojot jaukas grupas un tipus, kā arī modificējas par cita veida tipiem) tātad:
5 “mīlētāju tipi”
 
Amēbas: cilvēki, kas ir patoloģiski romantiķi, mēdz iemīlēties dienā vismaz četras reizes, un klāt vēl pie visa – divreiz, ik pēc katras ēdienreizes. Neminot ierastās „rozā brilles” un to efektu, cilvēks patstāvīgi dzīvo otra cilvēka dzīvi ar ko ir kopā, uzskata, ka viņi ir radīti būt kopā, ka šis cilvēks ir īstais, neatkarīgi no fakta, ka šis ir jau padsmitais īstais pēdējo trīs gadu laikā. Kā amēbas dalās par visu attiecībās notiekošo ar visiem pēc kārtas, par savu laimi un lielo mīlestību pagūst izstāstīt pat nezināmai personai pie desu stenda lielveikalā. Emocionāli visjūtīgākais attiecību tips, un citiem uz nerviem krītošākais, jo kad šī persona iemīlās, tiek izslēgts jebkurš cits maņu un apziņas funkcionēšanu nodrošinošs orgāns.
Termoss: šie cilvēki no amēbām atšķiras ar to, ka viņi vispār neveido attiecības, kur nu vēl tās izskandina pa visu pasauli. Nemēdz nēsāt brilles, ja vien tās nekoriģē redzi. Maksimāli velta laiku darbam, dzīves labiekārtošanai, reti atceras dzīvot, aizbildinoties, ka dzīvos rīt. Solītā rītdiena, tiesa, nekad nepienāk, bet šķietami, tas ir kā apsolīt, ka tuvojas zemes gals. Gadījumos, kad viņiem tiek pievērsta pastiprināta uzmanība no pretējā dzimuma puses, to reakcija līdzinās saldēto krabju nūjiņu graušanai ar zobiem, kad tie tikko izņemti no saldētavas. Viņu stratēģija: izlikties mēmam, kurlam un mirušam. Ja izdodas izveidot siltas attiecības ar šo personu, un saņemt atgriezenisku maiguma izpausmi, var jau uzskatīt, ka rīt Zaksā tiks iesniegts laulību pieteikums. Ja mīl, tad – mīl.
Dzēšgumija: cilvēks, kas pats nezina ko grib, vīlies visā, bet tai pat laikā meklē nākamo kurā vilties tik pat smagi, ja ne vēl smagāk kā iepriekšējā. Mētājas no rokas pie rokām, cerībā atrast kādas, kas reiz nelaidīs vaļā, bet diemžēl paša rokas tādas vājas un slābas, ka beigās pats pirmais atkratās no liekā smaguma, kas pie tām pieķēries. Izbauda visa veida attiecības, pašam tajās neiet, bet sniedz lieliskus padomus citiem, kuriem savukārt lieti noder sniegtā informācija. Parasti pēc tam, kad noslēdzas attiecības ar šī tipa cilvēkiem, otrs cilvēks (visbiežāk pamestais, retāk pametējs) atrod savu īsto mūža mīlestību. Šis cilvēks tic mīlestībai, bet apšauba, ka mīlestība tic viņam.
Silikons: ka’ nav, ta’ nav cilvēka. Katru vakaru solījums līdz kapa malai mīlēt citu, ironiski, ka šī persona ir atzarojusies kalniešu dzimtā, un mirt negrasās vēl vismaz pārsimts gadu. Bieži sūdzas, ka tam ir lūzumi uz sirds dažādās vietās, un citas mentālas kaites, lai attaisnotu savu vieglo uzvedību, ar kuru tad nu mēģina ārstēt rētas un citas sadzīves neražas. Atradīs partneri pat līnijdeju konkursā, kur būs nejauši ieklīdis meklējot tuvākās labierīcības. Nemīl mīlestību, toties kompensē to ar mīlestību pret seksu, kas izdodas veiksmīgi.
Ierindnieki: Šī grupa ir vismazāk pārstāvētā. Vienīgais zināmais par šo tipu ir tas, ka viņi zina kas ir mīlestība, izbauda to un atrod savu īsto. Diemžēl sīkāki dati nav pieejami, jo savvaļā tos nav iespējams novērot, jo jau ir laicīgi sapārojušies.
Advertisements

4 thoughts on “TAURENĪŠI PARIBĒ? NO SLIKTAS PĀRTIKAS VAR DABŪT TIKAI CĒRMES VĒDERĀ.

 1. Skribents saka:

  Jēj, esmu kaut kas starp termosu un dzēšgumiju!Par termosu runājot – atminēsi piektdienā līdzu paķert?Ar vērmeļu čaju būtu awesome, bet tās jau tik manas fantāzijas.p.s. forša pievienotā bilde.

  Like

 2. Kate saka:

  Robi, atgādini man par vērmelēm un būšu klāt ar visu termosu, kā gan varētu zviedru ģimenes otro sanākšanu izlaist, ne ne.tas ir ilustrēts negrozāms fakts. mhm.

  Like

 3. Skribents saka:

  Tātad nolemts.Rītu noteikti ar kādu ziņu iesviedīšu atmiņas atsvaidzināšanai!

  Like

 4. Nutrija saka:

  Forši, beidzot uzzināju, ka esmu dzēšgumija no silikona. Starp citu pedējā laikā ir novērojama tendence "Ierindniekiem" iet pirms laika pensijā un nodoties silikonistu priekiem.

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: