BRENGULIS

Pēdējā stunda Pasaules dzīvē
(darbība noris Latvijā, laiks pielīdzināts un datēts pēc Kalifornijas laika zonas, ignorējot jebkādus saprāta un fizikas likumus.)
05:00 Pavisam netālu no Rīgas, pat ne pilnus simts gramus, iekš Pokaiņu meža jau pulksten sešos no rīta, saujiņa pasaules gala fanātu, (kuri naski bija uzregulējuši radio staciju vilni no kreivzemes, kur sludinātājs no Ouklendas stāstīja kā pagatavot strūdeli, ciku-cakām iztamborēt krūšturu lencītes un, kā Vertūkšnē šņabi piektdien dzēris), sānu pie sāna sāka strinkšķināt kokles, balalaikas un citus instrumentus pēc piederības.
05:15 Draudzīgā kompānija, sēžot uz improvizētiem cisu maisiem, iekš sava 2mēnešu raktā pazemes bunkura, iesildīja balsis slavas dziesmām un sāpju kliedzieniem pasaules gala iestāšanās brīdī, kā nu kurais prata un gribēšana ļāva.
05:18 Pie bunkura durvīm sāk snaikstīties un lūkot iekšā pāris politiskie spēki, bārdaini onkuļi un dāmas īsos svārkos. Pēc solījuma- aizsaulē visiem ceturtdienās dalīt sūkājamos kociņus par velti, un radīt jaunas darba vietas, visi politiķi raitā solī sabēga un ieņēma cisu maisus, kopā ar savām tiklajām pavadonēm.
05:27 Pretējā nometnē:
Paralēli dzīrēm Pokaiņu mežā, notiek apokalipses jātnieku apseglošana, un zirgu mundieru sukāšana netālajā elles vārtrūmē. Vienam no tiem nepietiek zirga, budžeta konsolidācijas dēļ, beigās tam piešķir rozā vienradzi- s pivom patjanet- teica kungs brillītēs un norādīja austrumu virzienā.
05:35 Iznīcinātāji gatavi. Viss notiek pēc plāna, jātnieki uzkrāj spēkus un iestiprinās ar speķpīrāgiem bez speķa.
05:41 98% klātesošo atrodas jau citā galaktikā, pateicoties visām vielām un šņaucamajam, kā arī gaidītās nirvānas atnākšanai. Kāds atklāj, ka beigušies alus krājumi. Starp pasaules gala gaidītājiem sākas histēriska panika, daži no klātesošajiem paziņo, ka labāk iet nāvē nekā dzīvo bez alus, un pamet bunkuru. Politiķi sāk zvanīt visiem saviem galiem un negaliem.
05:42 Apokalipses jātnieki stāv ceļa malā, Latvijas teritorijā. Zirgi tur patās bezspēkā guļ, 40 km aiz robežas, to pakavi nolēkuši nost pret asfaltēto Eiropas līmeņa ceļu. Jātnieki neveiksmīgi mēģina aizstopēt uz Rīgas centru. Vienīgais ar transportu palikušais apokalipses nesējs, puisis uz vienradža, tiek izsūtīts uzbrukumā, glābt godu.
05:47 Ārkārtas situācija novērsta, no Jelgavas ar kamazu uz Pokaiņu mežu atvestas pāris kravas alus, sākas ballīte pie bunkura, kāds radio magnetolu uzgriezis uz visiem labi zināmo piektdienas hītu. Pie pasākuma norises vietas piejāj Apokalipses vienradzis uz jātnieka. Tam tiek dota kļička – Jōņs no Aivīkstes, un ātri pieņemts bariņā.
06:00 Parādās pirmā ausma, saules stari iespīdēja gurdenajās cilvēces acīs. Sadzirdīts un meitu izmīlēts, Apokalipses jātnieks ne rīta, ne vakara nenojauzdams, tika noprecināts ar Vaļu – pārdevēju no belašu stenda.
Pasaules gals aizmirsa pienākt. Visi paģiraini iemieg turpat sūnājā.
Klīst nostāsti, ka pārējie Apokalipses jātnieki vēl tagad stāvot un stopējot uz Rīgu.
Vakardienas Zviedru ģimenes re-uninon pasākuma himmna.
[kvalitāte atbilstoša apziņas stāvoklim.]
Advertisements

14 thoughts on “BRENGULIS

 1. Kate saka:

  Vēl var fonā dzirdēt, kā tu stiep pilnas krūzes ar Brenguli. Žēl, ka nesāku laicīgāk ierakstīt to dziesmu, ehh, muļķa sieviete es.

  Like

 2. Andis saka:

  pēc kalifornijas laika, tu rakstiiji 20.05.2011

  Like

 3. Kate saka:

  Andi, teikums: "laiks pielīdzināts un datēts pēc Kalifornijas laika zonas, ignorējot jebkādus saprāta un fizikas likumus" nozīmē, ka bija laika zona kā Kalifornijā, solītajos 6os no rīta, 21.maijā.

  Like

 4. Andis saka:

  taatad tu gribi teikt, ka es nogulēju?

  Like

 5. Kate saka:

  Diemžēl jā, mēs visi to nogulējām, izņemot tos, kas tur piedalījās, un, protams, vienradzi.

  Like

 6. Andis saka:

  vaininieki familyradio aizklapeeja maajaslapu un radio.. un shitaadu naudu izmeta.. 😦

  Like

 7. Kate saka:

  Tu to nopietni? hahaha,labais! Nabaga onkulis no Ouklendas, viņam ir kārtējā "Grandiozā neraža". Nu nekas, trešā reize būs laimīgā viņa minējumam. hah

  Like

 8. mārtiņš saka:

  Dēēm….Gandrīz bikses pieliku rēcot par šito :D"piejāj Apokalipses vienradzis uz jātnieka" :D:D:D: Vnk bez iekšām 😀 Paldies ^^ U made my day

  Like

 9. Kate saka:

  Vienmēr laipni, jauno ser. ;D

  Like

 10. Kaspars saka:

  Pārāk biezajā gribēto asprātību slānī nianses un akcenti izplūst kā jaunuve pēc pirmā bērna. Vairāk ne vienmēr ir labāk.

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: