Seksa fantāzijas realitātē

Filmu interpretācija dzīvē un holivudas domāšana mums visiem tika iepotēta jau reizē ar tuberkulozes šļirces pieskārienu bērnībā, nemaz nerunājot par to, ka mana gada gājuma cilvēki, tas ir 90’gadu hīti- vispār ir auguši pēc padomijas fāzē, kad viss jaunais un aizrobežas šķita labāks un tīkamāks. Šis uzskats nemainījās arī man augot, mums sāka barot kopā ar auzu tumes putrām arī uzskatus par dzīvi, kas tika ievazāti no tās pašas USA un citām stāru zemēm.
Nu, lūk. Tā mēs izaugām!
Negrimšu nostaļģijā par pakaļas ielas puišiem, vai asajām meičām, kas man šķita kas superkūlīgs tajos n-tajos gados senā pagātnē.
Runāšu par to, kas notiek arī tagad, un kas liekas tik lielisks, ka redzēto gribas atkārtot. Šoreiz runāšu par seksu, erotiskajām ainām iekš filmām un romantikas kā tādas.
Tomēr atzīmēšu, ka latvieši paši šo bija jau izgudrojuši, jau pirms tos samaitāja ārzemju literatūra un romantiskās komēdijas.
„Throw Me Against The Wall And Kiss Me Like They Do In Movies”: Šīs ainas parasti ir kas kaislīgs, un katrs ir vēlējies ko tādu izbaudīt, tik vien tādēļ, ka tas izskatās neaprakstāmi efektīvi. Scenārijs realitātē sekojošs: Puisis enerģiski un sirsnīgi uzmet meiteni pret sienu, atskan „bam” un meitene atslēdzas uz 15minūtēm. Labākajā gadījumā tiekot cauri ar punu, sliktākajā – smadzeņu satricinājumu.
Sekss mašīnā uz aizmugurējā sēdekļa, mežā: Vakars. Klusums visapkārt. Standartā – nomaļa mežmale. Pusaudžu
sapnis. Skarbā patiesība liecina, ka ādas beņķi tikai izskatās skaisti, bet ne karstā vasaras novakarē, ar pliku pēcpusi pa to šļūcot. Vietas maz, regulāri kāds atsit roku vai galvu, kājas saliektas un nav kur novietot. Vietas abiem uz sēdekļa nepietiek, toties abi var izbaudīt mašīnas amortizācijas sistēmu. Pozas maiņas laikā piespiesta taure izbiedē ne tikai ziņkārīgās stirnas, bet arī netālu esošos „tik pat viltīgos” pārīšus, kuriem šķiet, ka šeit bijuši vieni. Un tā visi rindā, iedarbinot motorus un piesegušies ar apģērba gabaliem, sakaunējušies atgriežas uz šosejas, braucot kur nu kurais.
Sekss vannā vai dušā: Tas ir hīts visiem, kas saka, ka apnicis rutīnisms gultā. Vannas parasti ir tik šauras, ka ceļgali augšējajam tiek noberzti pret vannas dibenu, nemaz nerunājot par apakšējā pēcpusi. Raugoties uz neērto šaurību, šis pasākums izslēdz jebkādu pozu biežu maiņu, ja ir izdevies satilpt vannā, nesavainojoties, jebkura poza der un automātiski atzīstama par labu esam. Vēlams, lai abi prot peldēt, un apakšējais – arī nirt. Ja kāds iedomājies romantikas vārdā iestiept sveces vannas istabā, ar 76% iespējamību jāgatavojas kaut kā aizdegšanās procesam, piemēram, dvieļa. Savukārt dušas tēma man vispār izraisa histēriskus smieklus. No romantikas un smakas ne vēsts – Flīzes aukstas, sievietes spiedzieni, kad vīrietis to piegrūž pie sienas uzsākot darbību, kā arī ziepjainais dušas grīdas pārklājums sniedz papildus
baudījumu abiem.
„sex on the beach”: Tas parasti izskatās tik romantiski, meitene un puisis maigām kustībām izbauda priekus uz segas saulrietā, tukšā pludmalē, kas pieder tikai viņiem abiem, tāpat kā viens otram. Realitātē, ja nu izdodas atrast kādu, kaut cik nebrikšņainu vietu, kur ir smilšaina, puspludmalei līdzīga, niedrēm apaugusi krastmala, kur ir nomaļāks no cilvēku acīm, sākas brīvdabas prieki. Sega pastāvīgi tiek sanēsāta ar smiltīm, visu laiku kaut kas graužas, odi kož nepiesegtajās miesās un, pat ar muguras kaulu smadzenēm var sajust, kā uzmācīgs makšķernieks no netālās laivas, novēro notiekošo. Ja izslēdz apkārtējās dabas labumus, neskatoties pat uz faktu, ka skudras jau sametušās visos novilktajos apģērba gabalos, varbūt var izbaudīt tīri tīkamu pasākumu.
Aktivitātes uz veļas mašīnas: viss atkarīgs no tā, vai tā ir ieslēgta vai nav. Tiesa – nezinu kāda jēga to darīt uz neieslēgtas, bet ņemsim standartu – meomentu, kad tajās mazgājas drēbes. Tātad, veļasmašīna uzsāk savu darbību, pāris arī. Uzstumtais sievišķis sāk izbaudīt rodeo cienīgu pasākumu momentā, kad nu jau 6gadus vecā veļas mašīna sāk darboties centrafūga režīmā. Vīrieša uzdevums ir pacensties noturēt sievieti tā, lai var trāpīt, un šamā nenogāžas no aparāta. Ja tas izdodas bez zilumiem, vismaz viens noteikti būs samežģījis kāju vai arī sāpēs mugura. Apdeitotā versijā uz flīzētās, mazliet mitrās grīdas, pievienojam mazliet slidenu tepiķīti, kā arī vīrieti ar jostas vietu aptuveni 30cm pāri veļasmašīnas augstumam, tādejādi konstanti ieliecoties ceļgalos. Un spēle var sākties.
Advertisements

2 thoughts on “Seksa fantāzijas realitātē

  1. ashath saka:

    Par mashinu un vannas izstabu nepiekritu, bet veljas mashina gan nav diez ko labs variants 🙂

    Like

  2. Anonymous saka:

    Nu vispār jau (kautrīgi piesakstu) – veļasmašīna ir vienīgā daudzmaz normāla vieta no uzskaitītajām. Bet arī – vajag dvieli paklāt, lai meitenei nav jāguļas uz aukstas un cietas virsmas.Man laikam vecums, bet gultā tomēr ir visforšāk. Vai vismaz lielajā mīkstjā krēslā.

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: