Drošības jostas un citi veiksmes stāsti

Kad man bija 17 gadi, un pie manis pārnakšņoja draugs, mamma pametot istabu noteica: nekādu seksu, bērni. Tai vakarā es iemācījos feispalmot paralēli ar abām rokām, murminot dieva vārdus par to, kā es mīlu savu ģimeni, valsti un dzimstības rādītājus.
Negrimšu nostaļģiskās atmiņās par laikiem, kad tetris bija tik pat augstā vērtē cik žiletons, un gaisā virmoja nostāsti, ka deviņdesmitā gadā „Zīlīte” bijusi pirmais rebel žurnāls, kas jauniešiem atklāja jaunu pasauli, parādot kailo patiesību (burtiski).

KĀ NEUZKRĪTOŠI NOPIRKT PREZERVATĪVU 2011 edition

Situācija: Tu aizej uz randiņu un labi zini, ka tev potenciāli būs sekss, un viņa jau ir izteikusi pietiekoši nepārprotamus mājienus, ka TIEŠĀM varētu būt, vai vismaz ļaus tev mēģināt. Tu mazliet aizkavējies dodoties uz randiņu, un tev nepietika laika, lai ieietu nopirkt prezervatīvus. Jūs dodieties mājās, situācija kļūst ar vien saspringtāka ne tikai tavās biksēs, bet arī situācijā ar nepieciešamā atribūta iztrūkumu.
Pa ceļam uz mājām ir vairākas iespējas:

Benzīna uzpildes stacija

 • Uzvara: Te ir jārīkojas ātri, ja braucat ar mašīnu – ideāli, vari ieminēties, ka benzīns iet uz beigām, jāpārbauda riepās gaisa spiediens (kas visticamāk ir zemāks par tavas bikšu priekšas spiedienu), jāielej logu tīrāmais šķīdums, vai kāda cita tehniska lieta. Svilpodams dodies pie kases, paņem kafiju, košļājamo gumiju un prezervatīvus – svētā trīsvienība, kura izskatās pietiekoši neuzkrītoša, un nekliedz „esmu izmisumā”.
 • Iekriti: Tas izskatīsies sasodīti dīvaini, ja to izlemsi  ejot ar kājām, visticamāk, tas izskatīsies pat pārāk uzkrītoši, meitene padomās, ka tu neesi par šo lietu īpaši piedomājis, tātad, izzūd niecīgā daļiņa romantikas, vai alkohola reibuma, kas nu kurai lēdijai tuvāks situācijā, kad izlemj nodarboties ar seksu. Protams, var mēģināt izglābt situāciju ar vēlmi pēc karstā suņa maizītes, bet tas neglābs situāciju, jo līdzi iekšā nāks arī viņa.
 • + Neveiklības mirklis: divas minūtes stāvot pie kases abi ar meiteni nepārmijat ne vārda, un, kad tu mēģini izspēlēt kādu mazāk tizlu joku, viņa tikai noklepojas un vāji uzsmaida.

Tirdzniecības centrs

 • Uzvara: Pajautā, vai viņa nevēlas uz tualeti, meitenes mēdz būt kautrīgas uzplijoties ar šo jautājumu (nevis kā es, kad pirmajā tikšanās reizē, es sāku sarunu ar: Es ilgi domāju kā tev to pajautāt [… romantiskā skatiena pauze], kur te ir ateja?/true story/). Ja viņa piekrīt – uzvara ir gandrīz rokā, tu pasaki, ka ieskriesi paķert kādu vīnu, kamēr viņa dodas turp, pasaki, kur tiekaties un iešmauc pēc vīna un prezervatīviem.
 • Iekriti: Viņa pasaka, ka gan jau izturēs līdz mājām, un pasaka, ka labprāt pati ieietu nopirkt šo to. Mirklī, kad tu pie kases stāvēsi, ātrumā pagrābjot pirmos prezervatīvus, viņa sajutīsies neērti apkārtējo priekšā, aiz muguras stāvošā siviete uzkrītoši nokleposies, bet meitene, kas tikko bija blakus tev lūgs dievu, lai tu līdz mirklim, kad aizvāksi prezervatīva paciņu no cilvēku acīm – neuzsāc sarunu.
 • + Neveiklības mirklis: Pārdevēja nevar nolasīt kodu no šīs paciņas. Viņa aptur kases darbību, nokliedzas, lai līnijas galā stāvošais padod citu paciņu ar „LIFESTYLE ULTRA THIN 12 PREZERVATĪVU IEPAKOJUMU”, un tā, ķēdītes secībā, vēl četri cilvēki viens otram padod prezervatīvu paciņu neveikli smaida, sajūtoties kā jau piedaloties orģijā, kas sekos vakara beigās. Meitene jau ir aizmirsusi tavu vārdu.

Sekss šops

 • Uzvara: Seksšops atrodas netālu no kādas ātro uzkodu ēstuves, tu viņai iespied plaukstā piecīti un palūdz nopirkt kaut ko tādu, ko viņa vēlētos mājās ieēst, jo vakars varētu ievilkties, bet mājās nav nekas pagatavots. Pasaki, ka uzsmēķēsi, vai uzzvanīsi draugam, un palūdz lai viņa izvēlās. Tikmēr slaidā riksī aiznesies uz šopu un izvēlies labākos prezervatīvus viņas baudai.
 • Zaudējums: Nav tuvumā uzmanību novērsošas iestādes, atliek drosmīg doties uz veikalu. Viņa atsakās ieiet iekšā, pasakot, ka uzgaidīs ārā. Tikmēr tu, mazliet neērtā solī izdari kas darāms, atstājot perversuļa iespaidu – viņa jau paguvusi iztēloties, ka iepērc visas iespējamās sado-mazo, BDSM mantiņas un kaudzi lubrikantu.
 • + Neveiklības mirklis: Viņa nolemj ieiet tev līdzi, un kā izrādās – viņa šajā seksšopā pazīst visus, iesakaitot vienu no dejotājām, kas ieklīdusi pārdošanas sektorā pēc jauna prezervatīva. Jūtas ērti un apskata jaunākos lielizmēra vibratorus. Neērti sāc juties tu.

Aptieka

 • Uzvara: Vaļā ir diennakts aptieka, veikals tukšs, jūs abi ieejat tajā, kamēr viņa grozās ap citiem plauktiem, tu palūdz neuzkrītoši Ibumetinu, plāksterus un mīlestības gumiju.
 • Iekriti: Aptiekāre uzbīda brilles tuvāk uz deguna, paskatās samiegtām acīm un pārjautā, kādas zortes prezervatīvi tad labāk ietu pie sirds, un izceļ vismaz desmit uz letes.
 • + Neraža: Meitene arī pieiet pie kases, nopērk tamponus.

http://www.youtube.com/watch?v=IGuxnbh0ig4&feature=endscreen&NR=1

Advertisements

5 thoughts on “Drošības jostas un citi veiksmes stāsti

 1. Motta saka:

  C’mon visi esam cilvēki – aizejam kopā un nopērkam + izdomājam, kuri būtu labāki’
  meitene, kas par ko tādu sāktu kaut ko ņarkstēt, nav to vērta

  Like

 2. ieva saka:

  paldies 😀 labs humorgabals. pie kam šis tiešām var palīdzēt, ja nu kādam akurāt ir šādas problēmas 😀

  Like

 3. Digna saka:

  + Neraža: Meitene arī pieiet pie kases, nopērk tamponus.- gar zemi!!! ;DDD

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: