Zirgs ienāk bārā

Dzīvē nereti nonākam situācijās, kad nav iespējas nesmieties, un es nerunāju par baznīcu, kur mācītājam paspīd spalvaina kāja un melns zeķturis, es nerunāju par visām tām reizēm, kad smiešanās būtu nevietā, jo tas atstātu sliktu iespaidu. Šoreiz vēršu uzmanību uz sociāli mulsinošajiem brīžiem: reizēm, kad nākas notēlot smieklus. Mēs visi dzīvojam sabiedrībā, kur mums ir priekšnieks, jeb ikmēneša naudas izmaksas automāts. Un, lai šis automāts neizdomātu, ka mēs neiederamies kolektīvā – nāksies apgūt pāris veidus, kā pieņemt jokus, kas ikdienas dzīvē izsauktu tikai vāju nesapratnes grimasi.

Aprakstītās pozas palīdz situācijās, kad nākas dzirdēt “zirgs ienāca bārā”, “Tuk, tuk” un citus jokus.

Pirmā pozīcija: Galvas atmešana

Šo izmanto daudzi, sākot no ļaundariem, kuri izgudrojuši raķeti, lai uzlaistu gaisā pusi zemeslodes, gan iesācēji/amatieri sabiedrībā, kurā ir pienākums smieties. Tas ir pavisam vienkārši, pat ja joks ir neizdevies, mēģiniet caur nāsīm strauji izpūst gaisu, atmest veigli galvu atpakaļ un smaidīt.

Otrā pozīcija: Galvas noliekšana

Ņemot vērā faktu, ka smaids ir jāsagatavo iepriekš, daudzi saskaras ar problēmu – kā to radīt ticamu. Ja esat iesācējs un nespējat notēlot smaidu, vai izskatieties kā iekodies citronā, kad to dariet – nolieciet savu galvu uz leju, to viegli šūpojot augšup lejup, aptuveni 2-4 cm intervālā. Ticamības efektam atbrīvojiet ķermeni un ļaujiet mazliet šūpoties pleciem. Nepārspīlējiet ar kustību, izskatīsies aizdomīgi līdzīga tai, kuru veic tantes onkuļiem filmās ar trīstūrīti.

Trešā pozīcija: Uzsitiens

Šo drīkst izmantot tikai tie, kas bijuši attiecīgajā sabiedrībā vismaz četrus mēnešus un pārzina divas pirmās pozīcijas, savādāk tas izskatīsies aizdomīgi.  Šī pozīcija var ļoti viegli iegāzt, tādēļ skaidrošu vienreiz un ļoti uzmanīgi: ar plaukstu uzsitiet tikai vienreiz. Pieņemsim, uz sava ceļa, bet tā skaļi, ja tas sāp – mēģiniet uz priekšā stāvošās mapes. Atraidiet kārdinājumu uzsist vēlreiz, citādāk jūs radīsiet atpalikuša roņa iespaidu.

Ceturtā pozīcija: Galvas grozīšana

Pat, ja jūsu galvā vienīgā doma ir “kas pie velna”, saglabājiet mieru. Izmantojiet vienu no vecākajmām metodēm: lēnu galvas grozīšanu no vienas uz otru pusi, smejoties. Uz katru pusi, nogrozot galvu, vismaz divas reizes, pārsvarā, tas ir pietiekošs. Otrs cilvēks labi apzinās, ka tas joks nebija tik smieklīgs, lai jūs galvu grozītu un ķiķinātu kā jauna meita pie bikts tēva. Galvu grozīt lēni, jūs taču negribēsiet atstāt iespaidu, ka nepiekritāt viņa jokam.

Piektā pozīcija: Smiekli

Vienkārša, bet lieliska detaļa jebkurai no iepriekšminētājām pozām. Tas skan apmēram tā „ahahahahhahaha (un pāreja, no augstāka uz mazliet zemāku balss toni) aaaaaaaaaaaah”. Ātri to iemācoties var viegli operēt jebkurā situācijā. Galvenais nepārcensties, nav vajadzības radīt sacīkšu mašīnas skaņu.

Šis viss jums noteikti nepalīdzēs padarīt jokus smieklīgākus, bet nu, samierināšanās ir labas zāles pret visu.

Advertisements

One thought on “Zirgs ienāk bārā

  1. nakt_s saka:

    Jūtos varena! Tikai nedaudz jāpatrenējas pie pēdējās pozīcijas.. Lieliski padomi.

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: