Svētākais no cilvēka pienākumiem

Kas ir galvenā lieta, ar kuru nodarbojas ikviens cilvēks? Pirmā noteikti būs ēšana. Kopš autiņiem mēs esam apguvuši trīs pamatdarbības: ēst, gulēt, un, gānīties uz politiķiem. Sekss ir svarīgs, tomēr ir cilvēki, kas spēj bez tā iztikt biežāk kā šīm, iepriekšminētajām darbībām. Tomēr, miegs ir īpašs, jo katram, tāpat kā atšķiras gaume uz ceptas olas pagatavošanu, arī gulēšanas paradumi ir visnotaļ dažādi. Veltot neskaitāmus gadus šīs tēmas izpētē (lasīt: pusstundu), esmu apkopojusi pāris svarīgākās iezīmes un sadalījusi tās grupās.

CILVĒKU PARADUMI MIEGĀ

Lācis: šis cilvēks var nenogurušām balssaitēm pieskandināt māju un no rīta tam nebūs kauns nevienā acī, jo tas neko neatcerēsies. Parasti šāda paraža no paaudzes paaudzē tiek nodota vīrieškārtas pilsoņiem un nepilsoņiem. Sievietes ir īpaši gadījumi.

Ieteikums: Krākšana nav kontrolējama, tāpat kā lamāšanās garās rindās un dziedāšana dušā. Četri vārdi: ausu aizbāžņi, elkonis, samierināšanās.

Reperis: cilvēki, kas daudz un nesakarīgi runā miegā, izmantojot īsus teikumus. Nekas no naktī dzirdētā nedrīkst būt izmantojams pret šo cilvēku nākamajā rītā, tas būtu neadekvāti un neiejūtīgi, pat ja šī persona sāk saukt lēdiju, kura atrodas līdzās, savas bijušās draudzenes vārdā, vai zākājis tās māti par čubakabru.

Ieteikumi: ierakstiet nakts sarunas un izveidojiet dubstepa remiksu.

Tankists: Nekas un neviens šos indivīdus nepamodinās agrāk par modinātāja brēcienu. Piedevām, viņa maņas orgāni ir tik smalki noslīpēti, ka tie uztver tikai un vienīgi sava modinātāja melodiju vai pīkstienus. Pār pilsētu var laisties bumbvedējs, norisināties 8 ballu zemestrīce, vai kaimiņos uzstāties kāda operdziedātāja no Vīnes, kura nodarbojas ar seksu ar pašmāju svarcēlāju, kurš paralēli velk autobusu. Auss tiks pakustināta tikai lai aiztriektu mušu.

Ieteikums: šiem cilvēkiem ir vienalga. Tiem, kam nav vienalga vienkārši ir ļoti stiprs raksturs – šāda tipa cilvēki nebūt nav sliņķi, nepieciešams liels gribasspēks, lai gulētu, kamēr visi īgni uzsāk darba dienu. Vienvārdsakot, iegādājieties trompeti.

Kamols: Caurā miega īpašnieki ir pārsvarā tramīgi arī ikdienā, pilni stresa tie ik nakti dzird pat vismazāko troksni. Smagākā no visām formām ir arī traumējošākā pašam caurā miega īpašniekam, jo dzirdēt kā pretējā dzīvokļa kaimiņi atver zaptes burku trijos naktī ir ne tikai apgrūtinoši, bet arī amorāli.

Ieteikums: Iestāties slepenajā izlūkdienestā.

Vilkači: Viņi nekaro ar vampīriem, viņi, mēnessgaismas apstulbuši, atsit kājas īkšķus pret stenderēm un ieskrien mēbelēs. Tieši mēnessgaisma padara tos par staigājošiem monstriem, kas plandošā pidžamā skraidelē pa māju, pārvieto objektus un nākamajā rītā pilnā kaklā brēc pēc pazudušajām šķērēm vai pašu pārvietotajiem objektiem. Mājas gariņi neeksistē, tie ir mēnessērdzīgie kaimiņi, kas ielavās un apjauc lietu kārtību!

Ieteikumi: nemodināt staigājošo, un, kamēr tas izstieptām rokām nepieprasa smadzenes, ar slotas kātu sist arī nevajadzētu. Tiesa, varbūt derētu uzlikt aizkarus un iegādāties pāris metrus virves.

Krāns: neapstrīdami, neviens sirdī labs cilvēks neuzveltos uz otra cilvēka spilvena un nepadarītu to par Teiču purvu. Tieši šī pastiprinātā vēlme dalīties ar H2O ir viņu trumpis uz lieliski pavadītu nakti. Parasti, lai padarītu siekalošanos efektīvāku, tiek pielietota arī krākšanas tehnika.

Ieteikumi: Vinila palagi ir par gana labiem atzīti svingeru klubos, kur visi eļļaini un priecīgi spēlē riču-raču, liek pasjansu un min krustvārdu mīklas. Domājams, ka tas atrisinās arī ikdienišķās rūpes šajā gadījumā.

Blenderis: Pozas maiņa ik pēc piecām minūtēm? Darīts! Cilvēks vienkārši nejūtas savā vietā, te spiež ausi, te sāp pēcpuse, te roka notirpst, te nevar paelpot, te kļūst par karstu, te sega jau jāmeklē uz grīdas … un tā visas nakts garumā otrs var izbaudīt otra cilvēka roku uz sejas. No rīta tikai līdzcilvēks pamostas „spirgts” kā vecāsmātes 1978. gadā marinētais gurķītis, pašam virpuļotājam nav ne miņas no miega trūkuma.

Ieteikumi: uz nakti nemierīgo gulētāju novietojiet uz grīdas. Jau pēc pārdesmit minūšu neērtības un sāpošiem muskuļiem tas atgriezīsies gultā kā nokaunējies kucēns, kas uztaisījis peļķi uz paklāja. Nakts tiks pavadīta relatīvi mierīgi.

Egoists: Ja jums ir divas segas, un tu guli kopā ar egoistu, visticamāk, ka tev nav nevienas segas. Tas pats ir ar spilvenu. Un, ja no rīta atmosties ar palagu zem sevis, vari uzskatīt, ka tava nakts ir izdevusies lieliski. Pēc būtības tā ir neapzināta tieksme atņemt visu un visiem, tikai mazās devās.

Ieteikumi: guļammaiss ir lieliska alternatīva šādiem naksnīgajiem zagļiem, der arī segas un spilvena iestiprināšana gumijās attiecīgajā gultas pusē, kā to dara maziem bērniem ar dūraiņiem.

Advertisements

2 thoughts on “Svētākais no cilvēka pienākumiem

  1. Linda saka:

    Es šo iedalījumu noteikti iegaumēšu, ļoti labs, varu tikai piebilst ka ir tāds gulētaju tips “Līķis” (tie kas apguļas un pamostas tieši tādā pašā pozā, tos aizmigušus nevar dzirdēt pat elpojam). un runajot par “Reperiem” – te ir lielisks blogs, kur sieva ieraksta diktafona sava vīra nakts vervelēšanu – http://sleeptalkinman.blogspot.com/

    Like

  2. zabriski saka:

    Gulēt darbā vajag ar ausi uz galda, līdzīgi kā uz spilvena. Pamodināšanas brīdī jāsaka “BOS! ŠIS GALDS IZDOD SKAŅAS!!!”

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: