Pamācība vīriešiem: Kā iegādāties pupu turekli

Bieži nākas saskarties ar situāciju, kad vīrietis nolēmis sagādāt savai sirds dāmai pārsteigumu, apjucis klīst gar krūšturiem un cenšas atcerēties ne tikai to, kāds izmērs bijis lēdijai, bet to, kā te nonācis un kurš gads ir. Strādājot apakšveļas nodaļā ne mazāk reti nākas palīdzēt un uzvedināt uz pareizo izmēru, lai vīrs aizejot mājās nedabū pa pēcpusi par to, ka ieradies ar neaprakstāmi milzīgu krūšturi, kurā varētu ielikt ne tikai sievietes krūtis, paralonu no tahtas un trīs pakas salvešu, bet arī visu niknumu pret konkrēto vīrieti.

Lai cēlā ideja nepārvērstos katastrofā un cerētais kaislīgais sekss – gulēšanā vienam uz dīvāna – sniegšu 5 profesionālus padomus, kā nesalaist visu dēlī.

KLAUSIES KO SIEVIETE SAKA: sievietes apzināti un neapzināti pašas nodod savus apkārtmērus un krūšu lielumu.

 • Ja viņa kaut reiz ieminējusies, ka neskādētu silikona pupi, tad viņai ir no A līdz B izmēram.
 • Ja sieviete vakaros ieminas, ka viņas mugura viņu nobeigs, vai nelabprāt skrien, jo tas var izsaukt masveidīgu viļņošanos pastāvošajā iekārtā, visticamāk, viņas krūšu apmērs ir no D līdz E.
 • Ja sieviete klusē un apmierināti smaida ik reiz, kad paskarās uz krūtīm, visticamāk, viņai ir C.

Precizitāte: 45%

APLŪKO VIŅAS VEĻAS ATVILKNI: Pirms dodies šajā misijā, iemet aci viņas veļas kaudzē. Tur parasti slēpjas visas atbildes uz visiem jautājumiem.

Precizitāte: 98%

PIEZVANI VIŅAS DRAUDZENEI: Viņa ar prieku un sajūsmu tev pastāstīs ne tikai izmēru, bet arī draudzenes mīļāko krāsu, modeli un iespējams pat nosauks precīzas koordinātas ar vietu, kur viņa jau noskatījusi ideālu apakšveļas komplektu.

Precizitāte: 100%

IEGAUMĒ APRISES: Priekšspēles laikā, glāstot krūtis (vēlams viņas) uz mirkli aplūko tās un aptuveni nomēri. Nākamajā rītā dodies uz veļas veikalu, un apčamdi visus krūšturus ar vakarnakts ietrenētajām roku kustībām, veigli apļojot ap bļodiņu. Ja tevi nepadzen no veikala par preču apgānīšanu un nenolamā ar pervertu,  iegādājies to, kas “uz aci” šķiet tuvāks patiesībai.

Precizitāte: 70%

PAĻAUJIES UZ PROFESIONĀLU PĀRDEVĒJU: Kad konsultante ievērojusi tavu izmisīgo skatienu un pārtver pie otrā bezjēdzīgā apļa, atbildi pēc iespējas detalizētāk uz viņas jautājumiem. Uz jautājumu “Varbūt variet aptuveni pateikt, kāds viņai ir krūštura izmērs?”, Dieva dēļ, pārstājiet atbildēt ar: “Tāds kā jums”. Dieva dēļ!

Precizitāte: viss atkarīgs no pārdevējas humora izjūtas, iespējas kopīgi “uzminēt” ir līdz pat 90%.

Advertisements

5 thoughts on “Pamācība vīriešiem: Kā iegādāties pupu turekli

 1. d saka:

  Jūtos aizskarta! Varētu padomāt, ka krūšturu izmēri beidzas ar E!

  Like

 2. Cuban saka:

  Pieiešu pie pārdevējas, un rādot plaukstas izvērstiem pirkstiem teikšu: ” Man lūdzu šādus” 🙂

  Like

 3. lauma saka:

  Apskatot sievietes veļas atvilkni, der iegaumēt, cik daudz polsterējuma ir viņas mīļākajos krūšturos un kā tas ir izvietots. Tas ne tikai mēdz slēpti iemāt par izmēra intervālu, bet arī tiešā veidā palielināt izdošanos varbūtību, jo vairumam sieviešu šis faktors ir ļoti svarīgs, lai krūšturis šķistu ērts.

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: