SABTRANSS

sabtrans

SABIEDRISKĀ TRANSPORTA PASAŽIERU IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOLIKUMS –

JO TU PAR TO ESI SAMAKSĀJIS

 1. Sabiedriskā transporta likums nosaka, ka tikai pirmie 5 iekāpušie pasažieri saņem iespēju braukt transporta līdzeklī. Ja tu neesi starp pirmajiem pieciem, kas iekļūst transportā, tevi iever durvīs, atņem etalonu un atstāj pieturā pārējo apsmieklam.
 2. 0,5 ir vēlamais tilpums, nevis attālums metros, kādā cilvēki gribētu atrasties viens no otra, tomēr neļaujiet tam jūs atturēt – skatieties uz pārējiem pasažieriem tā, it kā viņiem būtu bijusi izvēle.
 3. Ja transporta līdzeklī iekāpj grūtniece, vecs cilvēks vai kāds ar redzamām pārvietošanās problēmām, neliecieties ne zinis un vērojiet, kurš pirmais no pārējiem pasažieriem atradīs iekšējo cilvēcību. Jo tu esi godprātīgi samaksājis, lai par to nedomātu.
 4. Izvēloties sēdvietu, izvēlies to, kura tev sirdij šķiet tuvākā. Ārējās sēdvietas aizņemšana ir brīva izvēle, tu  par šo ekskluzīvo iespēju samaksāji vairāk nekā rijīgajiem satiksmes nodrošinātājiem pienākās.
 5. Ja kāds mēģina apsēsties brīvajā vietā, kas atrodās pie loga, kamēr tu esi aizņēmis ārējo sēdvietu – velti pienācīgu skatienu. Persona, kura ekipējusies ar milzīgo koferi ir slikts cilvēks un nav pelnījis dalīt eksistenci  zem vienas saules ar tevi. Ja otra persona, mēģinot tikt garām, savaino tevi vai tavu ego, persona ir atzīstama par vainīgu nodarījumā un pelnījusi degt visās deviņās ellēs.
 6. Tu dzīvo brīvā valstī, tāpēc tieši tev pienākās viss un par baltu velti. Tev nav jāmaksā par biļeti, tikai tāpēc, ka valdībā atkal kāds sagribējis jaunu Jeep Grand Cherokee SRT8. Pie visa vainīgi ir tie krievi. Necenzēta, liriska atkāpe ir tikai pieņemama šādās situācijās. Līdzcilvēkiem ir jābūt informētiem par īsto situāciju – krievi atnāca, atņēma pēdējo cūku (Pašu pēdējāko, kopš tās dienas neviena cūka vispār nav eksistējusi), un tagad nav pat bērniem par ko saldumus nopirkt. Un ir pavisam adekvāti, ka uzstāšanās laikā gaisā virmo lēta šņabja aromāts un tu eleganti iestiprinies ar brētliņu maizītēm. Cilvēkiem ir svarīgs tavs viedoklis.
 7. Padzīvojuši pilsoņi, kuri pārvietojas laika posmā no 8:00-9:00, kā arī 18:00-19:00 ir sazvērestību perinoši spiegi, kuri ievāc informāciju par cilvēkiem un pēc tam sniedz datus lielajām korporācijām, lai veidotu masu produkciju un lobētu politiķus. Pārējie desmit pensionāri dodas uz tirgu.
 8. Izkāpšana no sabiedriskā transporta ir katra cilvēka pārziņā, vēlams jau trīs pieturas pirms izkāpšanas sākt nervozi grozīties un saspringti vērot durvis, lai būtu viens no pirmajiem, kuriem izdosies izkļūt. Jo labi zināms, ka izkļūt dzīvam izdosies tikai tad, ja būsi gatavs kāpt pāri līķiem. Un tu esi.

Un pateicoties visiem anti-vakcināciju cilvēkiem, mums būs. Paldies jau iepriekš.

 Ar mikroviļņu krāsns palīdzību var aprēķināt gaismas ātrumu, un sabiedrisko transportu – cilvēku civilizētības līmeni.

Advertisements

3 thoughts on “SABTRANSS

 1. mazlietlotes saka:

  Nekad nav par daudz sabiedriskā transporta traģēdijas aprakstu. Paldies, lieliski!

  Like

 2. Raitis Velps saka:

  Ievērības cienīgs lasāmgabals, ņemot vērā to, ka šo vajadzētu ar skoču pielīmēt pie katra trešā (no Centrāltirgus pieturas katram otrajam) pieres, lai kad skatās virsu uz tevi, kā uz pēdējo pelavu, lai palasa

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: