IZMAINI SAVU DZĪVI 20 MINŪTĒS*

Dzīvē ir tik daudz sarežģītu jautājumu – Kā sev palīdzēt dzīvot labāk? Kā nākamajā rītā izlikties, ka nekas nav noticis? Kā dzīvot pēc tam, kad esi pieķēris astoņus padzīvojušus vīriešus nodarbojoties ar tantrisko seksu, vērojot futbolu? Kāpēc ārsti neatzīst pūdercukura nopūšanu no virtuļa par diētu?

Divdesmit pirmais gadsmits sniedz mums nebeidzami daudz veidus, kā samierināties ar notikumiem, kurus mēs nevaram ietekmēt. Piemēram, vidusmēra sievietēm samierināšanās tiek gatavota no vīnogām un to tirgo 0.75L pudelēs.

Ja jūs esat tikko izšķīries no savas mūža mīlestības, vienīgais ieteikums ir doties pie zobārsta. „Sāpes esot imagināras”, un neviens pat negrasās strīdēties par šo jautājumu ar cilvēku, kuram rokās ir urbis.

Ja jums ir depresija, lieliski! Daudzi cilvēki jums noteikti ir teikuši, lai jūs vienkārši esat laimīgi. Jūs zināt, ka tas tā nestrādā. Es jums ieteiktu smagās narkotikas. Iespējams jūs atradīsiet sevī Jēzu, iespējams sāksiet spēlēt kādu instrumentu. Iespējams, sajuksiet prātā. Bet, būsim atklāti, šobrīd jums ir vienalga un man arī.

Ja jūs jūtat nemitīgu spiedienu no sabiedrības puses, jums visticamāk ir sešpadsmit. Tas nemainīsies arī pēc 10 gadiem. Ja nolemsiet, ka paliek par grūtu, atmetiet sapņus, paliek vieglāk.
Sabiedrība neatlaidīgi un ar panākumiem virzās uz dabiskumu. Tāpēc vienmēr jāatcerās: Vilties cilvēkos ir dabiski. Ļaujiet sev izbaudīt iespēju būt nelaimīgiem, izbaudiet lietainas dienas, rūgti vērojot kolēģus, kuri tik pat rūgti vēro datora ekrānu.

Ja jums ir problēmas ar emociju paušanu skaļi, mainiet darbu uz sabiedriskās apkalpošanas sfēru. Tieši šī nozare atbalsta darbiniekus, kuru seja pauž dziļu vienaldzību. Strādājt ar cilvēkiem, jūs ne tikai apzināsieties, cik labi ir tas, ka jūsu organisms ir bloķējis spēju pēkšņi sākt raudāt, jums beidzot neviens vairs nejautās, kādēļ jūs nesmaidāt.

Kā vislabāk sadzīvot ar savām problēmām? Uztveriet savas problēmas, kā radiniekus, kurus jūs neizvēlējāties, tomēr ir iespēja no tiem izvairīties un tos veiksmīgi ignorēt. Daudzi teiks, ka tā nav pareizā attieksme, bet vairums no šiem teicējiem ir iemesls, kādēļ jums ir hujova, tāpēc ir diezgan neprātīgi ņemt padomus no tiem, kas rada problēmas. Ar šādu attieksmi jūs ietaupīsiet ne tikai nervus, bet arī uz Ziemassvētku dāvanu rēķina. Par ietaupīto naudu, varat iegādāties cigaretes, alkoholu vai pornosaita mēneša abonamentu HD kvalitātes seksa čatiem. Lai ko jūs neizvēlētos, izbaudiet, jūs esat to godam nopelnījuši.


*Pilnvērtīgam rezultātam iegādājieties jaunāko hipnozes CD.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: