Ja gulta būtu svētnīca – minets būtu tēvreize

Nodarboties ar seksu nav talants, ko ieliek šūpulī, tā ir māksla, kura ir jāizkopj, jāpielāgojās un jāmācās kopā ar partneri. Tiem, kas saka, ka sekss ir plūstoša upe un tam tikai jāļaujās, lūgšu aizdomāties, kā ir tad, kad pirmo reizi kāds piesēstas pie klavierēm nepazīstot notis. Tas nav skaņdarbs, tas ir ārprāts un izmisums kaimiņiem.no sirds

Ja tava sieviete nav īsti izteikusies negatīvi par orālo seksu, bet arī iniciatīva nav manīta, tad atliek trīs iespējas: mest mieru, mīlēt kāda ir, vai iemācīt viņu mīlēt minetus. Ceturtā opcija ir uzreiz noskatīt meiteni, kura nēsā matu gumiju ap roku.

Lielākoties kunilingu vīrieši veic, kā stratēģisku darbību pirms seksa, priekšspēles ietvaros vai taktisku iziešanu no situācijas, lai ļautu sev mazliet ievilkt elpu, pirms lielā fināla. To, kādēļ sievietes vec minetus zinātnieki nav paskaidrojuši, jo tam neesot „nepieciešamības funkcijas”, kā tas ir kunilinga gadījumā.

Toties attiecību speciālists J. Vailders precīzi spējis definēt noklusēto: „Sieviete, tu nesniedz minetu ar muti, bet gan sirdi”. Tas ir galvenais mineta uzdevums – likt vīrietim justies mīlētam. Nē, tavi gaļas pīrādziņi liks justies viņam paēdušam, nevis iekārotam.

Reiz, runājot ar meiteni, kura ietilpst starp tām, kuras labprāt saņem, bet nesniedz pretī, uzjautāju, kas tieši ir iemesls, kādēļ puisim liegti šādi mīlas prieki. Atbilde mani viegli sarūgtināja: tas vienkārši liekoties pretīgi. Nē, mīļā, pretīgi ir komunālajā dzīvoklī ar plikām rokām tīrīt aizdambējušos dušas cauruli, nevis pieskarties sava puiša loceklim.

pljakJa esi nolēmis cīnīties par savu laimi un minetiem, tad ir pāris viegli veidi, kā mainīt esošo situāciju:
Ņem lietas savās rokās. Burtiski. Maigi vadi viņas roku, līdz viņa saprot, kadas kustības ir tās, kas tev patīk, kā to darīt pareizi un tev tīkami. Izgāzt mantību, nevīžīgi uzmetot iesvīdušo meitenes roku uz locekļa, lai tā tur nokrīt ar skaļu „pļakt”, kamēr pats iekārtojies ērtākā pozā, nav pareizā attieksme un, viennozīmīgi, nevainagosies ar panākumiem.

Pirmajās reizēs meitene būs apjukusi, tādēļ viņai ir jāpalīdz pārkāpt mulsumam, nezināšanai un uztraukumam. Nevar gaidīt, ka viss notiks pats no sevis un viņa zinās, kā rīkoties bez tavas palīdzības – tik pat labi vari viņai aizsiet acis un teikt, lai saliek kalašņikovu.kalashnikovs

Tev ir jābūt atbrīvotam un zinošam par savu ķermeni – ja tu pats jūties neērti sev pieskaroties viņas klātbūtnē, tad tas tikai radīs iespaidu, ka tu jutīsies neērti, ja to darīs viņa. Ir neaprakstāmi daudz aspektu, kas nostrādā uz sievieti kā signāls. Viņas konstanti uzskata, ka tu sūti zīmes, pat mirkļos, kad tev vienkārši notirpst kāja. Tādēļ komunikācija seksa laikā ir svarīga, vēl jo svētīgāka tā ir ārpus gultas. Atkārtošu to, ko mēs visi lieliski zinām – ir jāspēj atklāti runāt par seksu, iepriekšējām pieredzēm un par to, ko vēlētos kādreiz izmēģināt. Tas nav viegli, bet kādam ir jābūt pirmajam, kas atrod vārdus. Un vēlams, lai tie vārdi neizklausās pēc bocmaņa klaigāšanas uz ostas dāmām.

Kā likt viņai izbaudīt minetu sniegšanu? Liec sievietei būt pārliecinātai par sevi. Novērtē viņu, paslavē un izcel to, kas tev patīk viņas darbībās – viņa iegaumēs un attīstīsies šajā virzienā. Lieliskākā kļūda komunikācijā ir monotoni elsot, vai reaģēt tikai brīžos, kad ar saviebtu seju jābrēc, ka tūdaļ paliksi bez olām. Tas ir netaktiski. Izņemot gadījumus, kad tūdaļ paliksi bez olām.

Lai mineti, miers un saticība!

Advertisements

3 thoughts on “Ja gulta būtu svētnīca – minets būtu tēvreize

 1. Lau saka:

  Eleganti! Raksts, kurram kā meitene pilnībā piekrītu.

  Like

 2. Magic saka:

  bet kā ar higiēnas problēmām? ja vienkārši prieku bojā tas, ka mantības aromāts ir neto urīna, neto sviedro maisījums? un pats loceklis garšo pēc PVA līmes sajaukuma ar nezin ko 😀

  Like

 3. elizabeciits saka:

  O, jā, pievienojos piekritēju pulciņam. Tik trāpīgi diez vai pat man būtu izdevies visu pateikt. 😀 turklāt, ja puisim patīk, tad kāpēc gan viņam to nesniegt? Īpaši, ja esi viņa otra pusīte. Man tas tādā gadījumā sagādā tikai un vienīgi vislielāko prieku..

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: