Sievietes neatraugājās. Vīrieši neraud. NEVIENS «nelaiž gāzes».

Savā ziņā pirdieni ir līdzvērtīgi sasniegumiem, jo cilvēkiem tie traucē tikai tad, kad tie nav viņu pašu.

Tas ir noticis, es pateicu vārdu «pirdiens», piedevām pirmajā teikumā.

Ja pavisam godīgi, man ne pārāk patīk šis vārds, bet latviešu valodā īsti nav nekā precīzāka. Vēdergāze. Gāzīte. Puks. Dūja. Balodis. Nope, nebūs. Kā jau kārtīgi paraugpilsoņi, samierināsimies ar to, kas ir.

Sabiedrība, iespējams, nenosoda pašu ideju par gāzes palaišanu, vairāk gan pēc-efektus. Personīgi uzskatu, ka nav pieklājīgi pirst sabiedriskās vietās, kur citiem cilvēkiem būs jācieš. Esmu solīda. Esmu dāma.

A za to Romas Imperators Klaudijs II izdeva likumu, kas legalizēja pirdienus banketos (sorry guyz, biš esam nokavējuši ķermenisko renesansi), protams, tas viss tikai un vienīgi cilvēku veselības apsvērumu dēļ, jo tajā laikā pastāvēja uzskats, ka paturot sevī šīs indīgās gāzes, varot saindēties vai saķert slimības. Protams, protams, protams, mūsdienās mēs labi zinām, ka tas nav tiesa, mēs, sliktākajā gadījumā varam sagādāt sev vēdersāpes un sirdsklauves, ja gāze nomaldās, bet ne noindēties. Tikmēr citās kultūras neskatās šķībi pat tad, ja nobezdēsies pie galda restorānā.

Iespējams, svarīgākais iemesls, kādēļ sabiedrībā skaitās nepieņemami laist gāzes ir tādēļ, ka valdība nevar to aplikt ar nodokļiem.


KAROČ, PIRST VAI NEPIRST SAVA L♡VERA KLĀTBŪTNĒ

tāds ir faking jautājums, kuru neviens nejautāja, bet te būs atbilde

Vairumā gadījumu – cilvēki sadalās divās nometnēs. Viena daļa brīvi uztvers notiekošo un nesāks kliegt uz personu tikai gāzīšu dēļ. Tikmēr citi pastāv uz to, ka šādas darbības ir «nepieklājīgas un rupjas», bieži vien šāda rīcība no otras personas liek justies aizskartiem.

Un mani interesē tikai viens jautājums: kā lai otrs spēj to pārciest? It sevišķi pēc Jaungada svinību štovētajiem kāpostiem, Lieldienu trešās dienas rasola, Līgo alus galoniem…

Nu, nopirdies trolejbusā? Vai tad tas ir kaut kas slikts? Tik elegantai būtnei neliels aroms pat piestāv. Parīze, mazie.

Viennozīmīgi, sabiedriskās vietās nav pats pieklājīgākais gājiens «noraut zobu», un tas būtu nepiedienīgi arī pirmajā randiņā, bet esot kopdzīvē pusgadu, otra pusīte sāk nojaust, ka jaunuve/glancētais čalis, kurš regulāri pamet telpu, visticamāk dodas veikt savu organisma funkciju izpildi citur, kamēr puisis/meiča izmantos to pašu mirkli, lai veikli paveiktu nodarījumu, un izvēdinātu telpu ar dīvāna spilvena palīdzību, kas ir pa ķērienam.

Esmu dzirdējusi šausmu stāstu par to, ka ir pāri, kas reāli nepirž. Man katru reizi to dzirdot noskrien auksti sviedri pār muguru, un visas četras spalvas saceļās. Romantikai ir jābūt, bet PRIEKŠ TAM jau ir tās svečkas (also, pro tip, nu tak saliec sirds formā uz jaunā tepiķa un būs romaņķika uz 💯), jobtw.

Gan jau ka kāds to gāzi vispār nelaiž. Gan jau ir kāds, kam ir triljons baktēriju kuņģī un vienmēr paēdis circenītis aizkrāsnē. Citi teiktu, ka “tur pie sevis, gnīda.”, bet es nē. Es nekad tā nedarītu.

Piepūderēta realitāte, kurā neviens neatraugājās un nelaiž baložus, šķiet utopiska un apgrūtinoša.chjgssm

Psssst, hei, klau, te būs šokerissievietes laiž baložus tik pat bieži, cik vīrieši. Vienkārši vīrieši par to ir daudz brīvāki un spēj to nest ar lepnumu.

Džentlmenis, viennozīmīgi, savu vajadzību izpildīs kā pirmo lietu no rīta, esot dušā/tualetē. Tautā zināms, kā «Diženais rīta pērkons», šis varenais notikums lieliski rezonē pret flīzēm, un par grandiozo notikumu uzzinās arī apkārtējie. Bet tā, kā viņš ir džentlmenis, viņš tikai ļauj nojaust, ka kas tāds noticis, ne sadzīvot ar sekām.

Ja kāda smalka sabiedrības dāma (un zem šī ietilpst arī kungi) grib iebilst, ka viņa jau nu nekad, ne reizīti, kā es vispār atļaujos ko tādu teikt, pasarg’ dievs! —

VISI CILVĒKI LAIŽ GĀZES. Visi dzīvi, veseli cilvēki to dara. Pie joda, cilvēks izlaiž gāzes reizē ar pēdējo elpu, pirms dodas uz labākiem medību laukiem. To dara visi, tava mamma, pāvests un pat izskatīgais kolēģis no otrā stāva. VISI.

Delikāta atkāpe – nevienam nevajadzētu noraut ogu zem segas, un pabāzt otras personas
galvu zem tās. Lūk, tas ir jau nepieņemami, jo lai arī cik īsta un
skaista nebūtu mīlestība, cilvēkam vienmēr jābūt iespējai izvēlēties, kā pārciest šo notikumu. Un, kad diena ir noslēgusies, kas var būt skaistāks kā apziņa, ka varat būt pretīgi kopā.

Citējot kolēģi:
«Ja viņš nopirdīsies pirmajā attiecību nedēļā, man ir tikai viena lieta ko teikt: Vecīt, ja tu to dari, es arī. Un man ļoti gāzējas vēders no alus, tieši tik pat ļoti, cik man šamais garšo.»

Katrā ziņā, es pievienojos uzskatam, ka cilvēkam, kas veselīgi un ar humoru uztver šādas lietas, ir daudz lielāka iespēja justies laimīgākiem, nekā tiem, kas ieslodzīti attiecībās, kurās jākaunas pat no atraugām (jo, kā mēs zinām, vajag tik iedot sātanam mazo pirkstiņu). Visi pāri, kuri savās attiecībās kopīgi pirž uz nebēdu, ir lielāks potenciāls palikt kopā līdz vecumdienām. WHY? Jo čalis var aiziet pie pirmās, kas ļaus noraut oguci, un nedabūt effing lekciju par cieņu/godu un vispār #TUMANINEMĪLILOPS.

1

Tāpēc tiem, kas uzskata, ka vispasaules grēks un necieņa pret cilvēku ir nopirsties  kāda klātbūtnē, iesaku palasīt vēstures grāmatas, vai ieslēgt ziņu pārraides, un uzzināt, kas patiesi ir briesmīga un necilvēcīga uzvedība.

Un, visbeidzot, ilgi gaidītā atbilde uz jautājumu – tā pat kā vārdi “es tevi mīlu” nav paredzēti visiem, arī pirms gāzītes palaišanas izskrieties, krietni jāapdomā, vai tas ir īstais cilvēks.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: