Dispansers

Ievads

Visticamāk, ja esi nosūtīts uz šejieni, kāds no Taviem draugiem ir konstatējis, ka attiecīgā persona, ar kuru mēģini izveidot attiecības, Tev neder visos iespējamajos veidos. Ja esi šo vietu uzgājis pats, cerībā rast mierinājumu tam, ka esi viens un ilgu laiku nespēj atrast otru cilvēku – lieliski, tas Tev palīdzēs saprast, kādēļ ir labāk būt vienam.

Varbūt Tu esi tā, kura vienmēr pamet savus dzīves biedrus. Varbūt Tu esi viens no tiem krāniem, kam nekad neviena nav gana laba, bet tik pat labi, Tu esi viens no tiem, kurš sievietes balsi savā guļamistabā ir dzirdējis tikai mirklī, kad viedtālruņa Siri balss pārtrauc klusumu. Nav svarīgi kāpēc izjuka Tavas iepriekšējās attiecības, un nav svarīgi cik ilgi Tu esi bijis viens, tas Tev nedod tiesības būt attiecībās ar pirmo personu, kas liekas gana glīts un gana gudrs, lai mācētu prasīties uz tualeti un dziedāt himnu.

Pirmā nodaļa

Iemesli, kādēļ cilvēkam dzīves laikā pienāk mirklis, kad sirds gaudo pēc partnera, ir dažādi. Ja Tu esi viens no tiem durakiem, kurš/kura meklē tikai fizisku izpriecu, tā tev arī vajag kuce, tas atmaksāsies mirklī, kad vēlēsies būt kopā ar kādu pa īstam. Karma nav Dievs, tā tiešām redz visu.

Ja Tu esi dzīvojis labu un skaistu dzīvi, nejaucis putnu ligzdiņas un citu savītās attiecības – tev ir cerība atrast kādu labu cilvēku.

Kāpēc mest mieru, ja esi iemīlējies kādā, bet otrs Tev neatbild ar to pašu? Pirmkārt, Tu neesi lupata, Tu esi cilvēks. Bet tiklīdz parādīsi pieķeršanās vājumu sievietei/vīrietim, kas tev šķiet tīkams – visticamāk Tu varēsi mūžīgi uzsaukt dzērienus un sastādīt platonisku kompāniju draugu lokā, jo esi sasodīti humoristiska būtne un uzjautrini visus klātesošos.

Tas nav verdikts visiem gadījumiem, bet lielākajā gadījumā, kad ilgu laiku nevar sajust nekāda veida pretjūtas – tas ir tukšs numurs. Un tikai dīvaini frīki un vecas omītes saglabā nelaimējušās loterijas biļetes.

Otrā nodaļa

Kā atbrīvoties no iemīlēšanās sajūtas, ja zini, ka attiecības nevar izdoties/neizdosies vai jau nav izdevušās?

Pirmais solis: Nodod telefonu, datoru vai citu saziņas līdzekli uzticamu trešo personu rokās (ja dzīvo viens – audzini raksturu, turies pret iegribu tuvoties šīm ierīcēm), pirms veic tālākās darbības. Cilvēks nav stulbs, bet vājš radījums gan – mirklī, kad sāksies emocijas, tā būs vēlme zvanīt, rakstīt un sataisīt mēslus. Tātad: neatkarīgi no dzimuma – aizej uz savu privāto dzīves telpu, uzslēdz blūzu, vai kādu raudulīgu dziesmu un dziedi līdzi, līdz esi noraudājies un pa grīdu visur izmētātas piešņauktas papīra salvetes, virtuves dvieļi un tualetes papīrs. Nebeidz gaudot līdz tev sāp galva, tā tev, muļķim, vajag – visi saka, ka iemīlēšanās ir skaista, pārsvarā piemirstot pateikt, ka sāp pēc suņa. Ja kāds ir jelkad teicis, ka vīrieši neraud, es svēti ticu, ka šāda persona ir ar emocijām apdalīts kretīns, kuram nav neviena īsta iemesla justies dzīvam.

Otrais solis: Nepārvērties par alkoholiķi, tas tikai pasliktinās situāciju. Un tomēr, nebūsim naivi – iedzert laba drauga kompānijā ir svētīgāk, kā piekdienas vakarā aizdoties uz bāru, ar satraukumu sirsniņā un cerību, ka tur satiksi „izredzēto” personu. Paliec mājās vismaz divas nedēļas, sēro par savu stulbumu, sēro, ka esi iemīlējies. Jo tikai sēras pēc „jūtu apbedīšanas” palīdz iet tālāk. Galvenais ir atrast kādu ar ko runāt par šīm sajūtām – kādu, kas ir skeptisks mērglis, bet izjūt draudzības saites ar tevi, šis cilvēks ne tikai noņems rozā brilles, tas Tev palīdzēs atrast pareizās dioptrijas palielināmo stiklu.

Trešais solis: Ierobežo savu stalkera būtību – tas nenozīmē, ka Tev vajag personu izmest no visiem interneta portāliem, nebūt ne. Tev ir nepieciešamība filtrēt savas emocijas pret šo personu. Pēc iespējas mazāk lasīt piem. tvītus, dienas grāmatu ierakstus.

Ceturtais solis: Nepalikt vienam, nekļūt par īgnu un neapmierinātu krānu. Pat, ja tavs krāns būs neapmierināts, tev nav jākļūst par tādu. Visu dzīvē nosaka laiks – brīžos, kad šķiet, ka nav neviena – vienmēr būs vismaz viens. Varbūt kāda laba grāmata, dzejas rakstīšana (jo, ko gan citu var iesākt ar salauztu sirdi, ibio) vai jauns projekts kurā iesaistīties – viss jaunais un aizraujošais šobrīd Jums ir atvērts. Piesakieties trenažieru zālei, kulinārijas kursiem vai tamborēšanas pulciņam – jauni cilvēki un jauna vide nes jaunas iepazīšanās. Jo mazāk uzturēsieties ierastajās vietās, cerot satikt attiecīgo personu, jo ātrāk šī persona pazudīs no atmiņām (vecās atmiņas dabiski nomainās ar jaunām).

Piektais solis: palutiniet sevi pārmaiņas pēc. Necenties kādam izpatikt. Iegādājies neglītāko un siltāko džemperi visā veikalā, nopērc kaut ko neveselīgu un apēd to skatoties sliktu komēdiju, kuru nevarētu skatīties ar citiem. Staigā pa māju apakšbiksēs, kasi olas, laid gāzes. Ja esi meitene, neskuj kājas, atraugājies un dari visu, ko sabiedrībā liegts. Nolāpīc, šīs divas nedēļas ir tikai tev, tev un tikai tev! Tomēr – šis nav iemesls, lai attaisnotu degradēšanos un  izskatīšanos pēc ēzeļa pēcpuses ārpus mājas.

Sestais solis: Jau pēc nedēļas parādīsies pirmās pārmaiņas dzīvē. Visticamāk, draugi tevi vēlēsies iepļaukāt un lamāt, lai savācies. Otra galējība būtu uzspēlētais optimisms – ejiet ellē, jums nav jāizliekas, ka dzīve ir skaista, visi zin, ka tā nav. Un nav nekāds apkaunojums justies ne-tik-laimīgam starp tiem, kas zina, kas par lietu. Viena lieta tomēr ir svarīga – ir jālaiž vaļā. Jālaiž vaļā viss – atmiņas, vēlmes un liekās cerības. Sliktas attiecības ir kā bumerangs, tās vienmēr atgriežas.

Septītais solis: Ja misters vai misis pēkšņi dod ziņu, ka pietrūkst – uzziniet iemeslus. Ja aicina iedzert ar draugiem, nedodieties. Ja šis cilvēks nav visu nedēļu pamanījis jūsu iztrūkumu dzīvē, tad visticamāk, to arī nepamanīs. Izslejiet muguru, piestutējiet sašļukušo zodu un atsakiet tieši (un neaizbildinieties, ka nav laika/naudas vai garastāvokļa). Ja tomēr šī persona pēkšņi ir atjēgusies, ka esat zelta vērtē un viss ko uz pasaules vajag – esiet piesardzīgs. Tuvojieties šai personai lēnām un mierīgi, kā guļošam nezvēram. Pirms speriet soli pretim būtnei – noteikti apdomājiet, vai tas ir labakais, ko varat iegūt no dzīves, vai tiešām šī persona nav tikai gultas siltumam ziemā un attiecīgās personas skaistās, mirdzošās acis nav tikai bižutērija tukšajai galvai.

Trešā nodaļa

Dzīve ir savāda vieta. Visticamākais, tā ir viena no mistiskākājām lietām, kurā savijas tavi lēmumi ar sakritībām, kuru cēlonis neesi tu. Tieši šī mazā maģiskā „sakritību virkne”, ko daudzi lepni sauc par likteni, ir neizdibināma un tā tai arī jāpaliek. Neviens nav teicis, ka savu īsto cilvēku nesatiksi rīt tramvajā. Neviens nedrīkst apgāzt iespējamību, ka uz gājēju pārējas, pie desu stenda piemājas Rimčikā vai drauga dzimšanas dienā nesatiksi cilvēku, kurš ne tikai būs pelnījis tavas jūtas, bet arī sniegs tādas pretī.

Nobeigums

Dzīve IR savāda vieta, bet iemīlēšanās, mani biedri, tas ir pats briesmīgākais, kas var notikt. Sinepes uz kūkas, superlīme uz pirkstiem un šķībi sapogāts krekls ir dzīves skaistākie mirkļi.  Vērtība ir izbaudīšanā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Advertisements
BUFETE

Gāzes un nogāzes. Abas vajag.

Rotaļlaukums

Tas, kas kaut kur paslēpies.

Fredija Krūgera blogs

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās-tie, kuriem ir veselais saprāts un tie, kuri veido bezjēdzīgus blogus. Es ietilpstu otrajā kategorijā. Šis bezjēdzīgo vārdu kopums, jeb blogs ir subjektīvs un netiek galvots, ka tajā ir iespējams atrast jebkādas loģikas paliekas. Rakstu par lietām, kuras interesē, pat, ja tās līdz galam neizprotu.

kLab-rotrija

par un ap muzikālo pasauli un ne tikai.

loderiem.lv

loderēt ir forši!

Life

just another story

Live, Nerd, Repeat

Making life better through the perfect application of humor and nerdery

%d bloggers like this: